Podsumowanie XXIX Regionalnej Wystawy we Wrocławiu
XXIX Wystawa Gołębi rasowych i Drobnego Inwentarza we Wrocławiu – Podsumowanie.
W tegorocznej wystawie swój dobytek hodowlany zaprezentowało 79 wystawców. Wystawiono 702 szt. gołębi w 56 rasach, 89 szt. drobiu w 17 rasach i 4 króliki jako pokaz nowych ras. W 18 zbiorczych wolierach zaprezentowano dodatkowo 106 szt. gołębi i 25 szt. drobiu. Klub Hodowców Gołębi Wysokolotnych i Akrobatycznych zaprezentował swoje osiągnięcia w klasie sport wystawiając 66 szt. najlepszych lotników i gołębi akrobatycznych. Wystawa 3 grudnia to było święto hodowców. Komitet organizujący wystawę chce podziękować hodowcom, którzy odwiedzili naszą wystawę i zaprezentowali zwierzęta.
Wyniki:
GOŁĘBIE
BIAŁKA POLSKA | Robert Dycik | biały | G 596 | 95 | NR |
MONDAIN | Czurlok Józef | niebieski | F 71/17 | 94 | NR |
NIEMIECKI WYSTAWOWY | Samuel Jerzy | szymel | 189 AF | 96 | ZW |
OLBRZYM RZYMSKI | Fuławski Czesław | żółty | K 661/16 | 96 | NR |
POLSKI POCZTOWY WYSTAWOWY | Winter Edward | niebieski | 639/16 | 96 | W |
POLSKI POCZTOWY WYSTAWOWY | Faber Jan | niebieski | 669/16 | 96 | ZW |
RYŚ POLSKI | Szklarz Stanisław | nieb. białoloty | AB 120/17 | 95 | W |
RYŚ POLSKI | Riwoń Józef | nieb.-łusk. | AE 908/16 | 96 | ZW |
RYŚ STAROPOLSKI | Faber Jan | żółto-łusk. | 230/17 | 95 | W |
RZESZOWSKI WYSTAWOWY | Muzyka Kazimierz | czerwony | AF 176/17 | 95 | NR |
STRASSER | Tyc Stanisław | niebieski | AA 290/17 | 96 | NR |
ŚLĄSKI TARCZOWY | Zator Zbigniew | czerwony | 996/17 | 95 | NR |
BRODAWCZAK PODKARPACKI | Guzik Jan | czarny | G 188/16 | 94 | NR |
BRODAWCZAK POLSKI | Sokołowski Jerzy | niebieski | 642/15 | 96 | NR |
KARIER | Puczek Jerzy | czerwony | A 970/17 | 95 | ZW |
KARIER | Samuel Jerzy | brązowy | 676 AF | 95 | W |
LISTONOSZ POLSKI | Grobelny Bartosz | czerwony | M582 | 95 | NR |
KING | Kożuch Barbara | biały | V 823/14 | 96 | W |
KING | Riwoń Józef | biały | AC 165/15 | 96 | ZW |
KURKA MALTAŃSKA | Ciochoń Zdzisław | biały | AG 647/17 | 96 | ZW |
GARŁACZ BRNEŃSKI | Orpel Przemysław | nieb. szymel | 944/17 | 96 | NR |
GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY | Janiszewski Artur | niebieski | 312/15 | 96 | NR |
GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIASTY | Gradzik Sławomir | nieb. -szymel | AA 9/16 | 96 | ZW |
GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIASTY | Socha Grzegorz | szymel | Z 342 | 96 | W |
GARŁACZ MORAWSKI SIODŁATY | Mocigemba Jerzy | czarny | U 86/14 | 95 | NR |
GARŁACZ POMORSKI | Niełacny Arkadiusz | nieb. z rys. | D 957/16 | 93 | NR |
GARŁACZ SAKSOŃSKI | Orpel Przemysław | żółty | 607/14 | 95 | W |
GARŁACZ SIODŁATY | Zator Zbigniew | czerwony | 806/17 | 94 | NR |
GARŁACZ STARONIEMIECKI | Jerzy Mocigemba | czarny | AG 268/17 | 95 | NR |
GARŁACZ ŚLĄSKI | Gersztyn Marek | nieb. szymel | AB 38/17 | 96 | ZW |
GIL | Mazurek Mieczysław | miedziany | 621/17 | 95 | W |
TURKOT ARABSKI | Bragula Ewald | biały | CW 957/17 | 96 | ZW |
KAPUCYN STAROHOLENDERSKI | Bis Andrzej | niebieski | E 942/12 | 94 | NR |
LOCZEK | Bis Andrzej | niebieski | P…569/15 | 95 | NR |
PAWIK OGRODOWY | Jan Faber | biały | POKAZ | ||
MEWKA POLSKA | Gersztyn Marek | żółty | DT 229/15 | 96 | NR |
MEWKA ORIENTALNA | Hołyński Marek | satynett | AE 428/16 | 96 | ZW |
DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY | Stąpór Stanisław | biały | F834/16 | 95 | NR |
MOTYL POLSKI WIDYN | Nogaj Jerzy | czerwony | |||
SROKA KRAKOWSKA | Sadowski Jacenty | CX 341/17 | 96 | W | |
WINEREK POLSKI | Sadowski Jacenty | biały bocianowaty | PZ 679/16 | 95 | NR |
MAŚCIUCH POLSKI | Spendowski Jan | biały | 698/16 | 96 | NR |
WYWROTEKMAZURSKI | Śliwiński Janusz | kawowy | Z 873 | 95 | NR |
BARWNOGŁÓWKA KRÓLEWIECKA | Stąpór Stanisław | czarny | AF 679/17 | 94 | NR |
ORLIK POLSKI | Gersztyn Marek | czerwony | AB 389/17 | 96 | NR |
ZAMOJSKI | Didoch Zbigniew | biały | BK 676/17 | 93 | NR |
NIEMIECKIDŁUGODZIOBY LOTNY | Sadowski Jacenty | Czarny-podbr. | AB 808/17 | 93 | NR |
STARGARDZKI PULSUJĄCY | Fuczek Janusz | żółty | CX 561/17 | 95 | NR |
ROSYJSKI TARCZOWY | Radłowski Marian | niebieski | A 262/17 | 93 | NR |
ROLLER Z BIRMINGHAM | Furtacz Jan | szymel | CL 829/14 | 94 | W |
TIPLER ANGIELSKI | Nogaj Jerzy | czarny | DT 124 | 95 | NR |
WIEDEŃSKI LOTNY | Nogaj Jerzy | czarny | 22 | 95 | NR |
ROLLER Z BIRMINGHAM klasa sport | Czuba Michał | szek | CF215/17 | 95 | WL |
SERBSKI WYSOKOLOTNY klasa sport | Liszewski Eugeniusz | czerwony | AC 761/17 | 94 | NL |
TIPLER ZAGŁĘBIOWSKI klasa sport | Majerczak Marek | grochowy | BC 926 | 94 | NL |
TIPLER ANGIELSKI LOTNY | Czernicki Michał | niebieski | CK 755 | NL | |
WĘGIERSKI LOTNY OSZRONIONY (DERESZ) | Bugaj Miłosz | niebieski | AC 897/17 | 93 | NL |
WYSOKOLOTNY BUDAPESZTAŃSKI | Gałęzowski Wojciech | DV517 | 91 | ZL | |
ZAMOJSKI | Kudyba Wojciech | Pstry czerwony | DD 850 | 92 | NL |
KRÓLIKI | |||||
KARZEŁĘK BARANEK | Mróz Idalia | POKAZ | |||
KARZEŁEK TEDDY | Mróz Idalia | POKAZ |
DROB OZDOBNY | |||||
OHIKI | Mazur Jarosław | złocistoszyja | 10 | 96 | W |
KARZEŁEK POLSKI | Tesak Przemysław | złocistoszyja | 01 | 97 | NR |
SZABO | Libera Jan | niebieski | 10 | 95 | NR |
SZABO OKINA | Smoter Eryk | biała | BO | ||
SZABO SZINKURO | Smoter Eryk | czarna | BO | ||
AYAMA KETAWA | Smoter Eryk | BO | |||
KO SHAMO | Wasielewska-Kliber Idalia | pszeniczna | 10 | 94 | W |
CZUBATKA POLSKA BEZBRODA (BIAŁOCZUBA) | Smoter Eryk | ||||
CZUBATKA STAROPOLSKA | Bracka Magdalena | BO | |||
CEMANI | Smoter Eryk | BO | |||
MINOHIKI | Kurspiot Markus | Kuropatwiana brązowa | 10 | BO | |
TOTENKO | Smoter Eryk | złocistoszyja | 01 | 95 | NR |
ZIELONONÓŻKA POLSA | Tesak Przemysław | złocistoszyja | 94 | ||
LAFLESZKA | Dudkiewicz Mirosław | niebieska | 10 | 95 | NR |
ORŁOWSKA | Przybysz Krzysztof | pstra | 01 | 95 | NR |
BRAHMA | Libera Jan | 94 | |||
KACZKA STAROPOLSKA | Tesak Przemysław | dzika | 10 | 95 | NR |