Wyniki Wystawy we Wrocławiu 2018

Lis 24, 2018

usrob

Aktualności

0

CHAMPIONY

53 Samuel Jerzy Niemiecki wystawowy AD 488 96 CH
153 Rieger Marcin Polski pocztowy wystawowy niebieski-łuskowany 604 97 CH
184 Szklarz Stanisław Ryś polski niebieski-łuskowany AF 241/16 96 CH
278 Samuel Jerzy Karier AV 229 96 CH
296 Riwoń Józef King biały 434/17 97 CH
371 Lochert Janusz Garłacz brneński czarny 1 0 AB 268/16 96 CH
428 Gradzik Sławomir Garłacz górnośląski koroniasty żółto-płowy szymel Z 337/16 97 CH
456 Pezdek Paweł Garłacz pomorski biały D 924/16 97 CH
521 Gersztyn Marek Garłacz śląski niebieski-szymel Y 29/18 96 CH
637 Gąsior Adam Mewki orientalne blondynett 1 0 AL. 274/17 96 CH
658 Stąpór Stanisław Dolnośląski biały łapciasty biały 0 1 G 276/15 96 CH
978 Hrycaj Krystian Felegyhazer czarny-gąska 0 1 CN 880 96 CH

 

ZWYCIĘZCY

564 Stefaniuk Zygmunt Turkot arabski biały CN 158/18 95 ZW
727 Siupka Tomasz Krymka białostocka żółty Y 987/17 96 ZW
743 Spendowski Jan Maściuch polski  koroniaty-czerwony 0 1 311/18 95 ZW
781 Krzyżanowski Mirosław Sroczka polska krótkodzioba żółty G 572/15 95 ZW
922 Zieliński Robert Srebrniak polski lodowo-niebieski 698 93 ZW
930 Batkiewicz Sławomir Berliński lotny długołapciasty czerwony B 506/17 95 ZW
1138 Tesak Przemysław Kaczka staropolska sarni 1 0 B 736/18 95 ZW
1037 Zagańczyk Adam Tipler angielski lotny – klasa sport szymel 1 0 AC 797/17 BO ZL 16 godz 02 min

 

WYRÓŻNIONY

15 Doroshenko Mariya Lahore żółty 1 0 M 215/17 95 W
93 Kalina Michał Polski pocztowy wystawowy niebieski L 535 97 W
132 Czech Jerzy Polski pocztowy wystawowy niebieski AE 571 96 W
204 Dudka Jerzy Ryś polski srebrny-łuskowany D 163/12 95 W
252 Sokołowski Jerzy Brodawczak polski niebieski 642/15 97 W
264 Puczek Jerzy Karier czerwony Z 370/14 96 W
297 Riwoń Józef King biały 423/17 97 W
416 Gradzik Sławomir Garłacz górnośląski koroniasty niebieski-szymel AC 39/17 97 W
452 Sztochel Piotr Garłacz norwicki niebieski 1 0 X 730 96 W
500 Kurczych Zdzisław Garłacz pomorski żółto-płowy 1 0 F 111 96 W
599 Nieznalski Mariusz Kapucyn staroholenderski tygrysowaty U 335/14 95 W
672 Bryła Dariusz Sroka krakowska czarny CN 354 95 W
703 Hołysz Bogdan Krótkodzioby polski motylkowy A 548/16 96 W
741 Lewandowski Tadeusz Maściuch polski koroniaty-czarny CU 62/1 95 W
783 Wiśniewski Piotr Sroczka polska krótkodzioba żółty AE 255/12 94 W
810 Stąpór Stanisław Barwnogłówka królewiecka żółty 1 0 AC 915/18 94 W
842 Bochenek Wacław Budapeszteński krótkodzioby czarny AA 921/16 95 W
873 Andrzejczak Dariusz Gdański wysokolotny / sokół gdański mazer-ciemny DG 450/18 95 W
959 Obórka Henryk Niemiecki długodzioby lotny czerwony 44/17 96 W
1007 Kiżny Marian Wiedeński lotny jasno-bociani BU 664 94 W
1084 Wasilewska-Kliber Idalia Ko shamo pszeniczny 1 0 C 952/16 96 W

 

NAJLEPSZY W RASIE

4 Dykcik Robert Białka polska biały 1 0 G 557 95 NR
22 Czurlok Józef Mondain niebieski M 719 95 NR
60 Grzesiak Łukasz Olbrzym rzymski niebieski 95 NR
227 Muzyka Kazimierz Rzeszowski wystawowy czerwony AC 982/18 95 NR
240 Tyc Stanisław Strasser niebieski AA 289/17 97 NR
353 Ciochoń Zdzisław Kurak maltański biały AC 798/18 95 NR
360 Jasielski Dariusz Modena niemiecka czarny CX 890/16 96 NR
385 Kostrzewa Adam Garłacz górnośląski białogłowy niebieski 1 0 312/15 96 NR
526 Orlewicz Leszek Stawak śląski biały 323/18 96 NR
534 Lochert Janusz Voorburski garłacz tarczowy izabel 1 0 AB 782/18 95 NR
543 Mazurek Mieczysław Gil miedziany 446 95 NR
549 Matusiak Zbigniew Saksońska czajka czarny 1 0 269 95 NR
552 Matusiak Zbigniew Saksoński tarczowy czerwony 1 0 608 95 NR
584 Kuryło Godfryd Chiński gołąb czerwony-tygrysowaty K 695/18 95 NR
603 Bis Andrzej Loczek niebieski 1 0 P 588/15 95 NR
612 Wielopolski Jerzy Pawik biały 1 0 AD 837/17 96 NR
631 Stachowicz Marcin Mewka staroniemiecka niebiesko-płowy DF 326/18 95 NR
687 Sadowski Jacenty Winerek polski bocianowaty CN 131/18 95 NR
749 Lewandowski Tadeusz Motyl warszawski czarny Z 30/17 95 NR
789 Śliwiński Janusz Wywrotek mazurski czarny Z 847/17 93 NR
817 Tokarski Stanisław Białogłówka elbląska niebieski AM 140/15 94 NR
823 Krychowiak Edward Białogłówka gąbińska niebieski C 2236/18 96 NR
835 Wiśniewski Piotr Krymka hamburska czerwony AV 833/14 95 NR
852 Krychowiak Edward Szczeciński krótkodzioby niebieski DF 393/18 95 NR
864 Orzechowski Adam Angielski krótkolicy lotny czerwony-tygrysowaty 0 1 AK 86/18 96 NR
883 Czernicka Paulina Tippler zagłębiowski niebieski-grochowy 223 94 NR
891 Kuryło Godfryd Zamojski pstry 934 94 NR
927 Ananicz Jan Sroka łowicka czarny 937 94 NR
964 Kijanka Mirosław Sztralzundzki biały DW 125 94 NR
1004 Dudka Jerzy Komarneński czerwony CF 949/17 95 NR
1021 Liszewski Eugeniusz Serbski wysokolotny niebieski-grochowy 908 94 NL
1023 Oruba Antoni Wysokolotny budapeszteński – klasa sport CW 344/17 90 NL
1031 Bereźnicki Jacek Wysokolotny budapeszteński bocianowaty DM 124/18 94 NR
1051 Dudkiewicz Mirosław Serama czerwony 1 0 M 48/17 96 NR
1065 Mazur Jarosław Ohiki złocistoszyja 0 1 D 848/18 96 NR
1080 Tesak Przemysław Karzełek polski złocistoszyja P 592/17 96 NR
1097 Wasilewska-Kliber Idalia Jedwabista miniaturowa biała 0 1 H 451/17 95 NR
1104 Kowalski Łukasz Araukana C 472/18 95 NR
1112 Dudkiewicz Olivier Lafleszka czarny 1 0 B 755/18 95 NR
1117 Tesak Przemysław Zielononóżka polska złocistoszyja 1 0 C 752/18 96 NR
1123 Krzycki Jerzy Shamo pszeniczny 1 0 A 850/18 95 NR

 

Kolekcje

Lp. Nazwa rasy Mistrz Regionu

Zachodniego

Pkt. I Wicemistrz

Regionu Zachodniego

Pkt. II Wicemistrz

Regionu Zachodniego

 

Pkt.

1

 

Niemiecki wystawowy Orzechowski Adam

 

374 Sulikowski Krzysztof

 

374 Samuel Jerzy

 

372
2

 

Polski pocztowy wystawowy Faber Jan

 

382 Rieger Marcin

 

381 Kalina Michał

 

381
3

 

Ryś polski Szklarz Stanisław

 

381 Dudka Jerzy

 

379 Wojciechowski Józef

 

378
4

 

Karier Samuel Jerzy

 

381 Puczek Jerzy

 

380 Bagiński Roman

 

379
5

 

King Riwoń Józef

 

384 Pasek Mateusz

 

383 Wojciechowski Józef

 

380
6

 

Garłacz brneński Lochert Janusz

 

379 Orpel Przemysław

 

376 Deker Erwin

 

375
7

 

Garłacz górnośląski koroniasty Gradzik Sławomir

 

386 Socha Grzegorz

 

380 Tużnik Grzegorz

 

375
8

 

Garłacz pomorski Pezdek Paweł

 

383 Kurczych Zdzisław

 

379 Świrski Rafał

 

376
9

 

Garłacz śląski Gersztyn Marek

 

379 Tużnik Grzegorz

 

377 Nieznalski Mariusz

 

372
10

 

Turkot arabski Stefaniuk Zygmunt

 

377 Bragula Ewald

 

376 Czernicki Michał

 

376
11

 

Mewki orientalne Gąsior Adam

 

379 Kowalewski Stanisław

 

373 Hołyński Marek

 

372
12

 

Dolnośląski biały łapciasty Stąpór Stanisław

 

381 Nogaj Jerzy

 

369 Szczygielski Edward

 

367
13

 

Maściuch polski Lewandowski Tadeusz

 

378 Bochenek Wacław

 

368 Spendowski Jan

 

367
14

 

Sroczka polska krótkodzioba Krzyżanowski Mirosław

 

376 Wiśniewski Piotr

 

376 Małyszka Edward

 

362
15

 

Srebrniak polski Zieliński Robert

 

368 Ananicz Jan

 

361 Łyskawa Jerzy

 

359
16

 

Berliński lotny długołapciasty Batkiewicz Sławomir

 

376 Fabiszewski Eugeniusz

 

375 Jasielski Dariusz

 

372
17

 

Felegyhazer Hrycaj Krystian

 

379 Bis Andrzej

 

371 Tokarski Stanisław

 

371
18

 

Tippler angielski lotny – klasa sport Zagańczyk Adam

 

16godz

02 min

Bereźnicki Jacek

 

13godz

00 min

Wojciechowski Andrzej

 

8godz

45 mn

19

 

Kaczka staropolska Tesak Przemysław

 

378 Berkowicz Ksenia

 

371 Miraszewska Angelika

 

370

 

Klubowe tablicami

I miejsce Sławomir Gradzik 587 pkt

II miejsce Grzrgorz Socha 568 pkt.

III miejsce Grzegorz Tużnik 566 pkt.

 

Post by usrob

Comments are closed.